| Boru uygulaması | Petrol ve Gaz Borusu, PU Köpük Yalıtım Borusu |
|---|---|
| Boru çapı | 200-1420mm |
| Kaplama katmanları | 3 katman (FBE, yapıştırıcı, PE) |
| Ürün modeli | 3LPE-PP-3 |
| Kaplama malzemesi | Epoksi Toz Püskürtme Kaplama |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Malzeme | PE/PUR |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Nem | %85 yoğuşmasız |
| Prensip | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
|---|---|
| Kabiliyet | 3-4 birim/s |
| Çiğ madde | HDPE |
| Köpüklemesi Kalınlığı | 30-100mm |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Tip | Poliüretan Köpük Makinası |
|---|---|
| Köpüklemesi Kalınlığı | 30-100mm |
| Uygulamalar | Sıcak soğutucu su /yağ /kimyasal malzeme boru hattı |
| Köpük Makinesi | Yüksek basınçlı köpük makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kutu |
| Kabiliyet | 3-4 birim/s |
|---|---|
| Köpüklemesi Kalınlığı | 30-100mm |
| Çiğ madde | HDPE |
| Prensip | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
| Uygulama | Sıcak soğutucu su /yağ /kimyasal malzeme boru hattı |
| Coating | Powder Coating |
|---|---|
| Coating Material | Epoxy Powder, Adhesive, Polyethylene |
| Surface Treatment | Grade≥SA2.5 |
| Specification | Φ 48mm– Φ 2400mm |
| Substrate | Steel |
| Model Numarası | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Model Numarası | HSD50-426 |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 70-90 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Yetenek temini | 50 takım / Yıl |
| Menşe yeri | HUASHIDA |
| kaynak yöntemi | Tozaltı Kaynak |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Yüzey Tedavisi | Kumlama |
| boru çapı | 219-1422 mm |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |