| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
|---|---|
| Yöntem türü | otomatik |
| Yüzey işleme | Kumlama |
| Epoksi Toz Kalınlığı | 170'den Fazla Um |
| Toplam Güç | 900kW |
| Garanti | 10 yıl |
|---|---|
| Renk | Mavi |
| Kaplama katmanları | 3 katman (FBE, yapıştırıcı, PE) |
| Toplam ağırlık | ≤2T |
| Ürün modeli | 3LPE-PP-3 |
| MPa Sınıflandırması | Orta Basınç Borulama |
|---|---|
| Sıcaklık Sınıflandırması | Yüksek Sıcaklık Borulama |
| Standart | ASTM, GB, DIN |
| Yöntem Türü | Otomatik |
| Çapraz | 57-325MM |
| Kullanımı | 3lpe Kaplama Boru Yapımı |
|---|---|
| Sıcaklık Sınıflandırması | Yüksek Sıcaklık Borulama |
| Standart | ASTM, GB, DIN |
| Kaplama kalınlığı | 3,5 mm |
| Çapraz | 57-325MM |
| Rocessing Capacity | 159mm |
|---|---|
| Production Line Speed | 5 - 15 meters per minute |
| Transmission System Power | 4KW |
| Coating Type | 3-Layer Polyethylene Coating |
| Elbow Angle | 15-90 Degrees |
| Transmission System Power | 4KW |
|---|---|
| Application | Oil and gas transportation |
| Processing Capacity | 170mm |
| Temperature | 0-30℃ |
| Color | Black |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu |
|---|---|
| Fıçı malzemesi | 38CrMoAlA |
| Boru Aralığı | 110-2000mm |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Üretim Kapsamı | ürün hattı |
| ekstruder tipi | Tek Vida |
|---|---|
| Boru kullanımı | Ön-insülasyon |
| Şaft Malzemesi | 40kr |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Teslim süresi | 2 ay |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Hız | 6m-10m/Min |
| Spesifikasyon | 1200.00cm * 1000.00cm * 1000.00cm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Product Type | Plastic Pipe |
|---|---|
| Pipe colour | Black ,Yellow (The color can be customized) |
| Mian Extruder | SJ-75/33,SJ-90/33,SJ-120/33,SJ-150/33 |
| Materials for production | polyethylene,ie HDPE pellets |
| Control System | Siemens |