| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Yüzey | Çelik |
| İşlev | Çelik boru kum patlaması |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Temizlik | Yüksek Temizlik |
|---|---|
| Özellik | Pas / Korozyona Dayanıklı |
| Kumlama | Dış, İç Boru Duvarı |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| İşlev | Çelik boru kum patlaması |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
|---|---|
| Lens kaplama | 110-2200mm |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
| Boru Hattı Malzemesi | HDPE |
| Toplam Güç | 200KW |
| Kaplama tipi | 3 Katlı Polietilen (3LPE) |
|---|---|
| Teslimat süresi | Çelik borular |
| patlatma | >2,5A |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Menşei | Çin |
| Prensip | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
|---|---|
| Başvuru | Sıcak soğutucu su /yağ /kimyasal malzeme boru hattı |
| Boru Yapısı | Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Muhafaza |
| Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Kasa | 30-100mm |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Ürün Tipi | Boru Kaplama Makinası |
|---|---|
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama | Toz Boya |
| Kaplama Katmanı | İç ve dış boru duvarı |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Ürün Türü | Boru Kaplama Makinası |
|---|---|
| Temiz seviye | > = SA2.5 |
| Kaplama tabakası | İç ve dış boru duvarı |
| Kaplama | Toz kaplama |
| Packaging Details | Standard Package For Export |
| Uygulama | Şehirde kanalizasyon ve drenaj için kullanılır |
|---|---|
| Başvurmak | PERT esnek yalıtım boruları ve pert sert yalıtım |
| Güç | 260KG |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |