| Elektrot Kaplama Tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elden gelen kaynakçı |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Uzatılmış | 10-20mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Renk | Emriyle |
|---|---|
| Spesifikasyon | 10-20 kilogram /rulo |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Koruma Seviyesi | bir yıl |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet | Ömür boyu |
| Vida | Tek vidalı |
| hammadde | HDPE, PE, PP, PET, PVC, EVA |
| Şartname | SJ120/33, SJ200/33 |
| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm ila 5 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz, Mavi, Sarı ve Daha Fazlası |
| Ürün Özelliği | aside dayanıklı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Genişliği | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Condition | New |
| Tarzı | el tipi |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| HS kodu | 846880000 |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS kodu | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Vida | tek vida |
| Ekstrüzyon Sistemi | Tek Katmanlı veya Çok Katmanlı |
| Taşıma Paketi | Standart Paket |
|---|---|
| Ticari marka | HSD |
| GTİP Kodu | 8477109000 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ürün Genişliği | 50-300mm |