| Çubuk çapı | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| EKSTRÜDER MODELİ | Tek Vidalı Ekstruder |
| frekans dönüştürücü | ABB |
| Üretim Kapasitesi | 30kg/saat |
| Packaging Details | Standard Package |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PP/PE/PVC |
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Güç | Elektrikli |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| HS kodu | 3920999090 |
|---|---|
| Uygulama | Plastik boru hattını bağlamak ve kaynaklamak |
| Malzeme | Plastik |
| Boyut | Müşterinin gereksinimlerine göre |
| Packaging Details | Standard Package |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Tek katman |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kapasite | 160-200 Kg/saat |
| Tip | HDPE ve PE |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Yapı | Yatay |
|---|---|
| Ritim | Akış Üretim Hattı |
| İletim Türü | Esnek |
| Şartname | 65*4*3,5m, 80*4*3,5m |
| Kapasite | 250 M3/Gün |
| Malzeme | HDPE ve PE |
|---|---|
| Ekstrüder türü | T-Die (Düz Kalıp) |
| Kapasite | 150 - 500 kg/saat |
| Güç | 380V / 3 Faz / 50Hz |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Kaynak Gücü AC | AC |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |