| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PP/PE/PVC |
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Güç | Elektrikli |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Uzatılmış | 10-20mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Kaynak Gücü AC | AC |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Elektrot Kaplama Tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elden gelen kaynakçı |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Renk | Emriyle |
|---|---|
| Spesifikasyon | 10-20 kilogram /rulo |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Genişliği | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Condition | New |
| Tarzı | el tipi |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| HS kodu | 846880000 |
| Voltaj | 220V 50Hz |