| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Spesifikasyon | SJ120/33, SJ200/33 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şartname | SJ120/33, SJ200/33 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | otomatik |
| Film kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | otomatik |
| Film kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | otomatik |
| Film kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şartname | SJ120/33, SJ200/33 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Yüzey Tedavisi | Krom |
|---|---|
| Uygulama | Boru Hattı Korozyon Önleyici Bağlantısı |
| Kalınlığı | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Bağlantı | Kaynak |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 ay |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Huashida |
| HS kodu | 3920999090 |
|---|---|
| Uygulama | Plastik boru hattını bağlamak ve kaynaklamak |
| Malzeme | Plastik |
| Boyut | Müşterinin gereksinimlerine göre |
| Packaging Details | Standard Package |
| Çubuk çapı | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| EKSTRÜDER MODELİ | Tek Vidalı Ekstruder |
| frekans dönüştürücü | ABB |
| Üretim Kapasitesi | 30kg/saat |
| Packaging Details | Standard Package |