| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Ağırlıklı olarak Malzeme | PE, PP, Evcil Hayvan, PVC, EVA vb. |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |
| Ağırlıklı olarak Malzeme | PE, PP, Evcil Hayvan, PVC, EVA vb. |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Malzeme | PE |
| Temizlik | Yüksek Temizlik |
|---|---|
| Özellik | Pas / Korozyona Dayanıklı |
| Kumlama | Dış, İç Boru Duvarı |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| İşlev | Çelik boru kum patlaması |
| Temizlik | Yüksek Temizlik |
|---|---|
| Özellik | Pas / Korozyona Dayanıklı |
| Kumlama | Dış, İç Boru Duvarı |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| İşlev | Çelik boru kum patlaması |
| kurulu kapasite | Yaklaşık 530kw |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3 Bölüm, 380V 50Hz |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | İHRACAT PAKETLEME |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Yüzey | Çelik |
| İşlev | Çelik boru kum patlaması |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Model NO. | FBE |
|---|---|
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama Malzemesi | FBE tozu |
| Şartname | 300-4200mm |
| Model NO. | Model 120 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
| özel | özel |
| Yapı | yatay |
| Türü | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| yüzey | çelik |
| Durum | Yeni |
| Packaging Details | Plastic Film and Wooden Pallet |
| Delivery Time | 50-90 days |