| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Boru çapı | 20-2200mm |
| Satış sonrası servis | Bütün hayat |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Katman sayısı | Çift katman |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Başvuru | Belediye su temini , drenaj suyu |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Başvuru | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Katman sayısı | Çift katman |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Yüzey | Çelik |
| İşlev | Çelik boru kum patlaması |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Boru aralığı için | 200-2600mm |
|---|---|
| Ham madde yoğunluğu | 0.935'in üzerinde |
| Malzeme | HDPE |
| Başvuru | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Katman sayısı | Çift katman |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Şartname | 200-1000mm |
| Katman sayısı | Çift katman |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Başvuru | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |