| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| en yüksek hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Boru çapı | 20-2200mm |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO9001:2008, QS |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Boru çapı | 20-2200mm |
| Satış sonrası servis | Bütün hayat |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Malzeme | PE |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
|---|---|
| Su geçirmez | Su geçirmez |
| Temel Malzeme | PE |
| Yapıştırıcı | eva |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| kurulu kapasite | Yaklaşık 530kw |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3 Bölüm, 380V 50Hz |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | İHRACAT PAKETLEME |