| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Operasyon modu | Otomatik |
| Kaplama malzemesi | Polietilen, Yapıştırıcı, Epoksi |
| Kaplama katmanları | 3 |
| Toplam güç | 300-500kW |
| boru uzunluğu | 6-12 Metre |
|---|---|
| Üretim Aralığı | 426mm |
| Çalışma modu | otomatik/Manuel |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Kaplama Malzemeleri | Polietilen, Yapıştırıcı, Epoksi |
| Model NO. | FBE |
|---|---|
| Type | Coating Production Line |
| Coating | Powder Coating |
| Substrate | Steel |
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| patlatma | >2,5A |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Standart | ASTM, GB, DIN |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Ürün Tipi | PE Boru |
| Vida No. | Tek vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |