| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 30 set/yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Kaplama | Pudra kaplama |
|---|---|
| Kaplama malzemesi | Epoksi tozu, yapıştırıcı, polietilen |
| Kaplama yapısı | FBE, 2lpe, 3lpe |
| Spesifikasyon | 50-4200mm |
| Substrat | çelik |
| Kaplama | Pudra kaplama |
|---|---|
| Kaplama malzemesi | Epoksi tozu, yapıştırıcı, polietilen |
| Kaplama yapısı | FBE, 2lpe, 3lpe |
| Spesifikasyon | 50-4200mm |
| Substrat | çelik |
| Kaplama | Pudra kaplama |
|---|---|
| Kaplama malzemesi | Epoksi tozu, yapıştırıcı, polietilen |
| Kaplama yapısı | FBE, 2lpe, 3lpe |
| Spesifikasyon | 50-4200mm |
| Substrat | çelik |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Kaplama tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru çapı aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Toplam güç | 900kW |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
|---|---|
| Boru çapı aralığı | 20mm - 1420mm |
| Yüzey işleme | Kumlama |
| İşleme kapasitesi | 159mm |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
|---|---|
| Boru çapı aralığı | 20mm - 1420mm |
| Yüzey işleme | Kumlama |
| İşleme kapasitesi | 159mm |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |