| Besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | otomatik |
| Film kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | otomatik |
| Film kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Güç kaynağı | 3 Bölüm, 380V 50Hz |
|---|---|
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
| Ürün Tipi | PVC /PE /PP /ABS /PP /PS sayfası |
|---|---|
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Durum | Yeni |