| Çiğ madde | PE80, PE100 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kalıp Tipi | Spiral kalıp |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Besleme modu | Otomatik Aşı Beslemesi |
| Vida | Tek vidalı |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Montaj yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| Besleme modu | Çoklu Besleme |
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Renk | Geleneksel |
| Boru çapı | 110-1680mm |
| İş gücü | 2-3 kişi |
| Vida | tek vida |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Renk | Geleneksel |
| Spesifikasyon | 110-2000mm |
| Vida | Tek Vida |
| Otomasyon | otomatik |
| Model NO. | 110-2200mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Spesifikasyon | 110-2200 |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Çiğ madde | PE |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |