| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Otomasyon | Otomatik |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| KULLANIM | Antikorozyon ve Onarım |
|---|---|
| Ürün Türü | PE Kurulu |
| Manşet | 1000 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Uygulama | Levha / Levha Ekstrüzyonu |
|---|---|
| sac kalınlığı | 0,2-2 mm |
| Ürün sertifikası | ISO9001 |
| Ürün Rengi | Özel |
| Ürün malzemesi | PE PP |
| Ürün Uzunluğu | Özel |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava/su Soğutma |
| Kapasite | 100kg/h - 1000kg/h |
| Malzeme | PE/PP |
| ekstruder | Tek Vidalı Ekstruder |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Production Capacity | 5 tons/Day |
| Taşıma Paketi | Mandrel ve karton |
| Specification | Diameter from 2.5mm-4.0mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel and Carton |
| Spesifikasyon | 2,5 mm-4.0mm'den çap |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| Renk | Beyaz, Siyah ve Morus Yapımı |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
|---|---|
| Hammadde | Polietilen (PE) |
| İşlev | korozyon önleyici bantlar |
| Ürün hattı | Soğuk uygulamalı korozyon önleyici bant yapma makinesi |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Konum | İçeride |
|---|---|
| Sıcaklık | 0-30 ℃ |
| Soğutma suyu | ≤15°C,0,15-0,2MPa,0,5m³/dak |
| atölye alanı | Uzunluk 120 metre, genişlik 24 metreden az değil |
| İletim Sistemi Şartnamesi | Uzunluk 3 m genişlik 0,85 m |