| Kullanımı | Endüstriyel sıvı taşımacılığı |
|---|---|
| Spesifikasyon | 1200.00cm * 1000.00cm * 1000.00cm |
| Paketin Brüt Ağırlığı | 1000.000kg |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Boru aralığı | 960-1680mm |
|---|---|
| Ceket Borusu Rengi | siyah veya sarı |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Malzeme | PE/PUR |
| köpüren malzeme | Poliüretan |
| Uygulama Aralığı | Üretim boru hattı |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Taşıma Paketi | STANDART PAKET |
| Tip | Boru |
| Garanti | 12 ay |
| GTİP Kodu | 84119000 |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/s |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Durum | Yeni |
| Boru malzemesi | PE, HDPE |
| Uygulanabilir Tüpün Çapı | 110-560 |
| Boru Kaldırma Makinesi | Entegre ve Ayarlanabilir |
|---|---|
| Şartname | ISO9001: 2008 |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Çubuk çapı | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüder |
| Frekans dönüştürücü | ABB |
| Üretim kapasitesi | 20kg/saat |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| Ambalaj bilgileri | Yıldız Paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 15 GÜN |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 Takım |
| Menşe yeri | Çin |
| İletim tipi | Esnek |
|---|---|
| Otomatik Üretim Hattı | Toplantı |
| Bilgisayar sistemi | Tam otomatik. |
| Spesifikasyon | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1. ISO9001 |
| özel | özel |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Sheet extrusion lines sizes | 65mm, 90mm, or 120mm extruder |
| Compurization | Computeriazed |
| Materials | HIPS, PP, and PET |
| Shaft winder | Two |