| Hammadde | HDPE |
|---|---|
| İlke | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
| Tip | Poliüretan Köpük Makinası |
| Boru Yapısı | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Kasa |
| Kapasite | 1400kg |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet | 1 Yıl |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| İsim | Poliüretan Köpüklü Pert Yalıtım Borusu ürün grubu |
| Kullanım | Bölge ısı/soğutucu tedariki |
| Dia.range | 20-350mm |
|---|---|
| Kapasite | 500kg |
| Otomasyon | Otomatik |
| Uygulama | endüstriyel boru sistemleri için kullanılır |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Katman Sayısı | Çift katman |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Güç | 380V/50Hz |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Kauçuk köpük |
| Otomasyon | Otomatik |
| Üretim kapasitesi | 500-1000kg/s |
| Uygulama | Şehirde kanalizasyon ve drenaj için kullanılır |
|---|---|
| Başvurmak | PERT esnek yalıtım boruları ve pert sert yalıtım |
| Güç | 260KG |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Inner Pipe Material | Steel/HDPE/PEX |
|---|---|
| Transport Package | Packing Film, Wooden Case |
| Voltage | 220V/380V |
| Coating Thickness | 50-100mm |
| Outer Jacket Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
|---|---|
| Total Length | About 110m |
| Compressed Air | 6 M3/min >0.5MPa |
| Coating Thickness | 50-100mm |
| Operating System | Touch Screen |