| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Manşet | 750-800mm |
| Soyulma mukavemeti | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Su Alma Oranı | %0,05 (ASTM D570) |
| Çekme Dayanımı | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Malzeme | PP/PE/PVC |
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ürün Rengi | Özel |
|---|---|
| sayfa genişliği | 1000-2000mm |
| Ürün sertifikası | ISO9001 |
| Kesme Yöntemi | Rulo kesme |
| Malzeme | PE, PP |