| FBE kalınlığı | 200-800um |
|---|---|
| Kaplama | 3 katmanlı PE kaplama |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palle |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Boru Yüzey İşlemi | SA2.5'ten az değil |
|---|---|
| FBE kalınlığı | 200-800um |
| HS kodu | 8477209000 |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Pano Katmanları | çok katmanlı |
|---|---|
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Vida | Tek vidalı |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE/PVC |
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Güç | Elektrikli |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
|---|---|
| Özellikler | 10-20 kilogram /rulo |
| Çubuk çapı | 3.5mm-4mm |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Karakter | Kompakt Tasarım Hafif Ağırlık |
|---|---|
| Elektrik akımı | AC |
| ana motor | Almanca Metabo |
| Voltaj | 220V-230V |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
|---|---|
| Hammadde | Polietilen (PE) |
| İşlev | korozyon önleyici bantlar |
| Ürün hattı | Soğuk uygulamalı korozyon önleyici bant yapma makinesi |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |