| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
|---|---|
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| özel | özel |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
|---|---|
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Bölüm3 | Üç katmanlı fiber takviyeli ısı büzülme manşonu |
| HS kodu | 847710900 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| patlatma | >2,5A |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Standart | ASTM, GB, DIN |
| Model NO. | Model 120 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
| özel | özel |
| Yapı | yatay |
| Toplam güç | 400 kW |
|---|---|
| Ekstrüzyon Hızı | 05.-5 |
| Kapasite kg/saat | 600 240 |
| Boyut (m) | 32*16*6.0 |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
| Otomasyon | Otomasyon |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| HDPE | 600kg/s |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Yüzey Tedavisi | Krom |
|---|---|
| Uygulama | Boru Hattı Korozyon Önleyici Bağlantısı |
| Kalınlığı | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Bağlantı | Kaynak |
| Şartname | 2,5 mm ila 4mm |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 5 ton/gün |
| Taşıma Paketi | Standart Paket |
| Hs Kodu | 39169090 |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |