| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| hammadde | PE |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Boru çapı | 20-2200mm |
|---|---|
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kw |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Product Category | Corrugated Pipe Production Line |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
| High Stiffness | Yes |
| Economical Construction | Yes |
| Boyut | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Kurulu güç | 380V 50HZ |
| Boru Aralığı | Boru Aralığı |
| Motor Gücü | 90kW 55kW |
| Plastik Spiral Boru Üretim Hattı (Çap. 300mm-1200mm) | 230KW |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| Kullanımı | Kanalizasyon Suyu Dağıtımı için |
| Ürün Kapasitesi | 320-600 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Renk | Geleneksel |
| Spesifikasyon | 110-2000mm |
| Vida | Tek Vida |
| Otomasyon | otomatik |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Lens kaplama | 20-2200mm |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Teslim süresi | 90 gün |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Ambalaj bilgileri | 4/6/8/13/25/42/90mm |
| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Malzeme | HDPE |
| Ambalaj bilgileri | 4/6/8/13/25/42/90mm |