| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| Otomasyon | Otomatik |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum |
| Üretim kapasitesi | 1000m/s |
|---|---|
| boru uzunluğu | 6m-12m |
| yalıtım kalınlığı | 20mm-100mm |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
| Model | PIP-1000 |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Boru çapı | 20-2200mm |
| Satış sonrası servis | Bütün hayat |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Model | SRQG-110 |
|---|---|
| Boru çapı ((MM) | 20-63 |
| Monitör oranı ((KG/H) | 45 kw |
| ekstruder | SJ-65/30 |
| boyut(mm) | 36×1.8×3 |
| Spesifikasyon | 110-2200mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Ticari marka | HUASHIDA |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Hammadde | PE |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |