| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm ila 5 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz, Mavi, Sarı ve Daha Fazlası |
| Ürün Özelliği | aside dayanıklı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Şartname | 2,5 mm ila 4mm |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 5 ton/gün |
| Taşıma Paketi | Standart Paket |
| Hs Kodu | 39169090 |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P |
| Şartname | 2,5 mm ila 4mm |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 5 ton/gün |
| Taşıma Paketi | Standart Paket |
| Hs Kodu | 39169090 |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P |
| Renk | Emriyle |
|---|---|
| Spesifikasyon | 10-20 kilogram /rulo |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Elektrot Kaplama Tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Renk | Emriyle |
| Uzatılmış | 10-20mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Spesifikasyon | 10-20 kilogram /rulo |
|---|---|
| HS kodu | 8477209000 |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Uzatılmış | 10-20mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Elektrot Kaplama Tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elden gelen kaynakçı |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Kaynak Gücü AC | AC |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |