| Malzeme | PU ve PE |
|---|---|
| PU kalınlığı | 30 - 100 mm |
| PE Kalınlığı | 4 - 10mm |
| Şartname | 500 - 1520mm |
| Prensip | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
| Hammadde | HDPE |
|---|---|
| Boru Yapısı | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Sargı |
| Pas kaldırma kalitesi | ≥2.5 Sınıf |
| Köpük Makinesi | Yüksek basınçlı köpük makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kutu |
| Hammadde | HDPE |
|---|---|
| Boru Yapısı | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Sargı |
| Pas kaldırma kalitesi | ≥2.5 Sınıf |
| Köpük Makinesi | Yüksek basınçlı köpük makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kutu |
| Hammadde | HDPE |
|---|---|
| Boru Yapısı | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Sargı |
| Pas kaldırma kalitesi | ≥2.5 Sınıf |
| Köpük Makinesi | Yüksek basınçlı köpük makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kutu |
| Orta Basınç | ≤2,5MPa |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Poliüretan köpük |
| Köpüklemesi Kalınlığı | 30-100mm |
| Boru Kaldırma Makinesi | Entegre ve Ayarlanabilir |
| Durum | Yeni |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
|---|---|
| Ürün adı | Polyurethane püskürtme köpüklü yalıtım öncesi çelik boru yapma makinesi |
| Durum | Yeni |
| Otomasyon | Otomatik |
| Garanti süresi | 12 Ay |
| Kontrol sistemi | PLC Otomatik Kontrol |
|---|---|
| Başvuru | Çelik borulara köpük yalıtımı püskürtme |
| Prensip | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
| Boru malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Spary Malzeme | Poliüretan |
| Yapı | Çelik boru, PU köpük ve HDPE muhafaza ceketi |
|---|---|
| Üretme | 24 Saat Kesintisiz Üretilebilir. |
| Kapasite | ≤250m2/saat |
| Özellikler | Sürekli Üretim, Eşzamanlı Kalıplama. |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Tip | Poliüretan Köpük Makinası |
|---|---|
| Köpük Makinesi | Yüksek basınçlı köpük makinesi |
| Durum | Yeni |
| Garanti | bir yıl |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Köpük Makinesi | Yüksek basınçlı köpük makinesi |
|---|---|
| Tip | Poliüretan Köpük Makinası |
| Boru malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |