| Uygulama | İçi Boş Duvar Spiral Boru Bağlantısı |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Elektrofüzyon Kaynağı |
| Boru Aralığı | 200-2600mm |
| Çekme Dayanımı/Mpa | >19 |
| Kopma anında uzama/% | -35°C>100 |
| Uygulama | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Ürün Kalınlığı | 0,2-3 mm |
| Garanti | 24 Aylık |
| Özel | Özel |
| Ürün Genişliği | 800-3000mm |
| Uygulama | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Elektrofüzyon Kaynağı |
| Garanti | 24 Aylık |
| Özel | Özel |
| Kalınlığı | Özel |
| Uygulama | İçi Boş Duvar Spiral Boru Bağlantısı |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Elektrofüzyon Kaynağı |
| MFR/ (190°,5kg)g/10 dak | 0,4〜1 |
| Vicat Yumuşama Noktası/I | >110 |
| Kopma anında uzama/% | -35°C>100 |
| Plastik modelleme tipi | ekstrüzyon |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Suya dayanıklı | Yüksek |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Özellikler | Daha fazlası |
|---|---|
| Plastik modelleme tipi | ekstrüzyon |
| Alev geriletici | - Evet. |
| Çekim Gücü | 10MPa |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Yanıcılık | kendi kendine sönme |
|---|---|
| Plastik modelleme tipi | ekstrüzyon |
| Çekim Gücü | 220mpa |
| Özellikler | Daha fazlası |
| Yüksek Büzülme Sıcaklığı | 255°C |
| Yanıcılık | kendi kendine sönme |
|---|---|
| Plastik modelleme tipi | ekstrüzyon |
| Renk | Siyah |
| Özellikler | Daha fazlası |
| RoHS Uyumluluğu | - Evet. |
| bant kalınlığı | 2,0-3,5 mm |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | Poliolefin |
| Yanıcılık | kendi kendine sönme |
| Plastik modelleme tipi | ekstrüzyon |
| Özellikler | Daha fazlası |
|---|---|
| Uygulama kapsamı | Boru korozyon önleyici yama |
| bant kalınlığı | 2,0-2,5 mm |
| Uzunluk | 100-50000mm |
| RoHS Uyumluluğu | - Evet. |