| Motor Gücü | 132 kW |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Malzeme | Kauçuk Köpüğü |
| Ürün uygulaması | Klima Isı Yalıtımı |
| Ürün uygulaması | Klima Isı Yalıtımı |
|---|---|
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Güç | 380V/50HZ |
| Voltaj | 380v |
| Güç kaynağı | Özel |
| Çiğ madde | Kauçuk, Kimyasallar |
|---|---|
| Özellikleri | yüksek verimlilik, enerji tasarrufu |
| Besleme rulosu çapı | 72mm |
| İşleme Türü | ekstrüzyon |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Sıklık | 50Hz |
|---|---|
| Genişlik Aralığı | 100-1000mm |
| Güç tüketimi | 50-100KW |
| Durum | Yeni |
| Ürün uygulaması | Klima Isı Yalıtımı |
| Boyut | 20m*2m*2m |
|---|---|
| Kullanılan Malzeme | NBR ve PVC Klima |
| Vida çapı | 120MM |
| Durum | Yeni |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
|---|---|
| Vida çapı | 90mm |
| Genişlik Aralığı | 100-1000mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Voltaj | Özel |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC kontrol sistemi |
| Çiğ madde | Doğal kauçuk, sentetik kauçuk, geri kazanılmış kauçuk vb. |
| Besleme rulosu çapı | 145mm |
| Motor Gücü | 132 kW |
| Kesme Yöntemi | otomatik kesim |
|---|---|
| Özellikleri | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, kolay kullanım |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Güç kaynağı | Özel |
| Uygulama | Boru / Sac Üretimi |
| Uygulama | Yalıtım malzemesi üretimi |
|---|---|
| Özellikleri | yüksek verimlilik, enerji tasarrufu |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Vida çapı | 150mm |
|---|---|
| Maksimum vida hızı | 4.6-48 r/min |
| Besleme rulosu çapı | 145mm |
| Motor Gücü | 138 kw |
| Teslim süresi | 8 iş günü |