| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol sistemi |
| Malzeme türü | Kauçuk köpük |
| Menşei | Qingdao, Çin |
| Yapı | Yatay |
|---|---|
| Ritim | Akış Üretim Hattı |
| İletim Türü | Esnek |
| Şartname | 65*4*3,5m, 80*4*3,5m |
| Kapasite | 250 M3/Gün |
| Esnek üretim | Akıllı üretim |
|---|---|
| Şartname | 65*4*3,5m, 80*4*3,5m |
| Şanzıman modeli | Esnek |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 80 gün |
| Serbest bırakma formu | borular ve levhalar |
|---|---|
| Avantaj | Otomatik sürekli üretim hattı |
| Performans | yumuşak, bükülmeye, soğuğa, sıcağa dayanıklı, su geçirmez, |
| için kullanılabilir | Klima borusu vb. |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Şartname | müşteri talebine göre |
| Kullanım | boru, levha, kulplar, kılıflar, sızdırmazlık şeritleri |
| Uygulamalar | Geniş ürün uygulama yelpazesi |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Kullanım | Klima Cooper Koruyucu, Panolar, Kulplar |
| Isıtma Yöntemi | Elektrik veya doğalgaz |
| Sağlamak | Anahtar Teslim Hizmetler |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Kullanım | Klima Cooper Koruyucu, Panolar, Kulplar, |
| Yapı | Yatay |
| Borular | İç çap 12-108 mm, duvar kalınlığı 6-30 mm |
| Çarşaf | Genişlik 0-2000mm, kalınlık 6-50mm |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Taşıma Paketi | STANDART PAKET |
| Tip | Boru |
| Garanti | 12 ay |
| GTİP Kodu | 84119000 |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Şartname | müşteri talebine göre |
| Uygulamalar | Geniş ürün uygulama yelpazesi |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti | 6-12 Ay |
|---|---|
| Otomatik | Otomatik |
| tüp çapı | 16/20/25/32/40/50/63/75/89/110 mm |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
| Kullanım | Klima Cooper Koruyucu |