| Üretim Hattı Boyutları | 20 m × 15 m |
|---|---|
| Su Tüketimi | 30 m³ |
| Güç Tüketimi | 450 kW |
| Gaz Tüketimi | 6 m³/dak |
| Çalışma Sıcaklığı | ≥5°C (iç mekan) |
| Çap | 426 mm, 630 mm, 720 mm, 820 mm |
|---|---|
| Bükülme Yarıçapı | 4D-6D |
| Bükme Açısı | 15°-90° |
| Duvar Kalınlığı | 8mm-12mm |
| FBE Katmanı | ≥170 mikron |
|---|---|
| Yapışkan Katman | 170-250 mikron |
| PE Katmanı | 2,5-3,7 mm |