Çelik borunun korozyon önleyici kaplama hattı, çelik boruların kaplaması için tasarlanmıştır.Çoklu çaplıBu teknolojinin çeşitli mühendislik projelerinde, özellikleısıtma,gaz, vePetrol çıkarma endüstrileri.
Kaplama hatları uygunFBE, 2 katman FBE, 2 katman PE, 2 katman PP ve 3 katman PEkorozyona karşı kaplamalar.
Üç katmanlı PE korozyon önleyici kaplama,İlk FBE kaplama,Orta yapışkan katman, vedış polietilen katmanı.
3PE korozyon önleyici kaplama üretim hattımızÇap aralığı φ50 ~ φ4200ve üç katmanlı korozyona karşı koruma kullanır: bir katmanEpoxy tozu (FBE > 120μm), ikinci bir katmanyapışkan (170 ~ 250μm), ve üçüncü bir katmanpolietilen (PE 1,8-4,2 mm).
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrol Sistemi |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| Yöntem Türü | Otomatik |
| PE katman kalınlığı | 2.5-3.7mm |
| Boru çapı | Φ89-1420mm |
| Kaplama katmanı | İç ve dış boru duvarı |
| Spesifikasyon | 50-4200 mm |
| Isıtma sıcaklığı | 220-250oC |
| Kullanımı | 3LPE kaplama borusunun yapımı |
| Kaplama yapısı | Üç katmanlı polietilen kaplama |
Üç katmanlı polietilen korozyon önleyici kaplama, yeraltı boru hatlarının en dış koruyucu katmanı olarak işlev gören önde gelen teknolojiyi temsil eder.Gaz ve petrol nakliye hatları için korozyon önleminde yaygın olarak kullanılırBu teknoloji, yüksek elektrik yalıtım, su yalıtımı, su geçirmezlik, sulama ve sulama sistemleri ve diğer sıvı taşıma boruları ile boru hattının mekanik yeteneklerini arttırır.dayanıklılık, ve yaşlanma karşıtı özellikleri.
Korozyona dayanıklı çelik borular esas olarak iki ana tipte sınıflandırılır: içten tedavi edilen ve dıştan tedavi edilen.
İçten tedavi edilen çelik borular yaygın olarak kullanılır, nispeten düşük maliyetlidir ve borunun içini korumak için bir kaplama kullanır.ana teknolojiyi temsil eden3PE korozyon önleyici üretim hattımız, hem dış hem de iç çelik borular için son derece etkili korozyon koruması sağlayan olgun teknolojiyi kullanıyor.
Düz dikişli çelik boru ve spiral boru da dahil olmak üzere çeşitli boru türleri için uygun olan hat, güvenilir,Sontan sona kalite kontrolü.
Korrozyona karşı kaplama işleme hattı şunları içerir: