BuHJ-30B taşınabilir plastik kaynak makinesipatentli bir üründür.Qingdao Huashida Makine Co., Ltd.Bu profesyonel taşınabilir kaynak makinesi birAlmanya'dan ithal edilen ana birimveİsviçre ithal fan, istikrarlı performans ve uzun hizmet ömrünü sağlar.İç ve dış mekanlardaki operasyon, ile donatılmıştır7 ayarlanabilir hız (A-B-C-D-E-F-G), standart çalışma modları olarak D ve E ile birlikte.Aşırı ısınma alarmı,Karbon fırça değiştirme hatırlatması, veacil duraklamaGüvenli ve güvenilir kaynak çalışmalarını sağlamak için.
| Model | HJ-30B |
| Voltaj | 220V |
| Ekstrüderin gücü | 1100W |
| Sıcak hava fanının gücü | 3400W |
| Kaynak hızı | 3.0Kg/4mm |
| Ağırlık | 4.8Kg |
| Kaynak çubukları | Ø 2.5-4.0mm |
| Kaynak malzemesi | PE |
Hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygun
Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. plastik boru makineleri, belediye boru üretim makineleri, boru yalıtımı ve korozyon önleyici makineler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üretici.Ayrıca boru bağlama ve korozyona karşı malzemeler.21 yıllık üretim deneyimi, küresel boru hattı üretim ve korozyon önleyici projeler için güvenilir ve yüksek performanslı ekipman sağlıyoruz.
400'den fazla yurtdışı müşteriyle istikrarlı bir işbirliği kurduk ve ürünlerimiz Kazakistan, Özbekistan, İran, Türkiye, Rusya,Nijerya ve dünyanın birçok ülkesinde.