| Üretim Aralığı | 426mm |
|---|---|
| İşleme kapasitesi | 426mm |
| Temizlik sınıfı | Sa2.5 |
| malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| İşleme Türü | ekstrüzyon |
|---|---|
| sayfa genişliği | 1000-2000mm |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Sıcaklık küçültücü kapağın uygulanması 1 | PE Çürük Duvarlı Spiral Boru |
|---|---|
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 2 | Çelik takviyeli oluklu boru |
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 3 | 3lpe Boru Hattı Bağlantı Kapama |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Çubuk çapı | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüder |
| Frekans dönüştürücü | ABB |
| Üretim kapasitesi | 20kg/saat |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| Özellikleri | yüksek verimlilik, enerji tasarrufu |
|---|---|
| Motor Gücü | 55KW |
| Türü | Boru / Levha |
| Kullanılan Malzeme | NBR ve PVC Klima |
| Kaynağı | Çin |
| Başvuru | Metal Takviyeli Spiral Koruge Borunun Birleşim Yeri |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Elektro Füzyon Bant Malzemesi | PE ve Metal Ağ |
| Sayfa Genişliği | 200mm-2000mm |
| Sac Kalınlığı | 0.1mm-30mm |
| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Malzeme | PP/PE/PVC |
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Başvuru | Boru hattı eklem çelik boru aksesuarı |
|---|---|
| Karakter | Korozyon karşıtı |
| Renk | Siyah |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Maksimum genişlik | 1000mm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Manşet | 750-800mm |
| Soyulma mukavemeti | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Su Alma Oranı | %0,05 (ASTM D570) |
| Çekme Dayanımı | 15-20Mpa (ASTM D638) |