| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Qingdao, Çin |
| tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| ürün türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Vida | Tek vidalı |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| boru uzunluğu | 1-3m |
| Kaplama Tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Sıcaklık küçültücü kapağın uygulanması 1 | PE Çürük Duvarlı Spiral Boru |
|---|---|
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 2 | Çelik takviyeli oluklu boru |
| Isı büzülme kılıfının uygulanması 3 | 3lpe Boru Hattı Bağlantı Kapama |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
|---|---|
| Yüzey | ≥SA2,5 |
| Durum | Yeni |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Malzeme | Epoksi |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| boru uzunluğu | 1-3m |
| Kaplama Tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| boru uzunluğu | 1-3m |
| Kaplama Tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| Boyut | özel |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |