| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Ağırlıklı olarak Malzeme | PE, PP, Evcil Hayvan, PVC, EVA vb. |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Malzeme | PE |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| ürün türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Vida | Tek vidalı |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
|---|---|
| Yüzey | ≥SA2,5 |
| Durum | Yeni |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Malzeme | Epoksi |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| boru uzunluğu | 1-3m |
| Kaplama Tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| boru uzunluğu | 1-3m |
| Kaplama Tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| boru uzunluğu | 1-3m |
| Kaplama Tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |