| Başvuru | plastik, metal |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
|---|---|
| Su geçirmez | Su geçirmez |
| Temel Malzeme | PE |
| Yapıştırıcı | eva |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Koruma Seviyesi | bir yıl |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet | Ömür boyu |
| Vida | Tek vidalı |
| hammadde | HDPE, PE, PP, PET, PVC, EVA |
| Şartname | SJ120/33, SJ200/33 |
| Yapı | Yatay |
|---|---|
| Ritim | Akış Üretim Hattı |
| İletim Türü | Esnek |
| Şartname | 65*4*3,5m, 80*4*3,5m |
| Kapasite | 250 M3/Gün |
| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm ila 5 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz, Mavi, Sarı ve Daha Fazlası |
| Ürün Özelliği | aside dayanıklı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Malzemeler | PP/PE/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Kalınlık | 0.1-30mm |
| Genişlik | 800mm-1600mm |
| Menzil | Tek katmanlı, çift katmanlı, çok katmanlı |
| Özellikler | düşük enerji tüketimi, düşük gürültü |
| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm'den 10 mm'ye |
| Renk | Herhangi |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS kodu | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |