| Kaplama | Toz kaplama |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Çıkış hızı | 1-6m/min |
| Sıcaklık | 0-30 |
| Güç kaynağı | Tehlikeli alan yok |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şartname | SJ120/33, SJ200/33 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | otomatik |
| Film kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Boru Çapı Aralığı | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| Kaplama kalınlığı aralığı | 1,5 mm-4,5 mm |
| Toplam Uzunluk | 80m |
| Uygulama | Petrol ve Gaz Boru Hattı |
| Üretim Hızı | 2-12 m/dak |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Spesifikasyon | SJ120/33, SJ200/33 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Spesifikasyon | SJ120/33, SJ200/33 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | otomatik |
| Film kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | otomatik |
| Film kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Ağırlıklı olarak Malzeme | PE, PP, Evcil Hayvan, PVC, EVA vb. |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |