| HDPE | 600kg/s |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| Şartname | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
| Otomasyon | Otomasyon |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| HDPE | 600kg/s |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Plastik İşlenmiş | PE/PP |
|---|---|
| besleme modu | Tek Besleme |
| Vida | tek vida |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PE/PP |
|---|---|
| besleme modu | Tek Besleme |
| Vida | tek vida |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar ve paletler |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Genişlik | 800mm-1600mm |
| HS kodu | 8477209000 |
| HDPE | 600kg/s |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| Şartname | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |