| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şartname | SJ120/33, SJ200/33 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ağırlıklı olarak Malzeme | PE, PP, Evcil Hayvan, PVC, EVA vb. |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.5-2.0mm |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 ay |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Huashida |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Boru Çapı Aralığı | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| Kaplama kalınlığı aralığı | 1,5 mm-4,5 mm |
| Toplam Uzunluk | 80m |
| Uygulama | Petrol ve Gaz Boru Hattı |
| Üretim Hızı | 2-12 m/dak |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Genişliği | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Condition | New |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Kaynak Gücü AC | AC |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Elektrot Kaplama Tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elden gelen kaynakçı |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |