| Sertifika | CE, ISO |
|---|---|
| özel | özel |
| Structure | Horizontal |
| Tube Thickness | 3-50mm |
| sayfa genişliği | 500-1500mm |
| Malzeme | EPDM/NBR |
|---|---|
| Kullanım | Klima Cooper Koruyucu |
| Paket Brüt Ağırlığı | 1000.000kg |
| Sayfa Genişliği | 1200-1500mm |
| Tüp Kalınlığı | 5-40mm |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
|---|---|
| Vida çapı | 90mm |
| Genişlik Aralığı | 100-1000mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Taşıma Paketi | STANDART PAKET |
| Tip | Boru |
| Garanti | 12 ay |
| GTİP Kodu | 84119000 |
| Model NO. | FBE |
|---|---|
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama Malzemesi | FBE tozu |
| Şartname | 300-4200mm |
| Serbest bırakma formu | borular ve levhalar |
|---|---|
| Avantaj | Otomatik sürekli üretim hattı |
| Performans | yumuşak, bükülmeye, soğuğa, sıcağa dayanıklı, su geçirmez, |
| için kullanılabilir | Klima borusu vb. |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Kullanım | Klima Cooper Koruyucu, Panolar, Kulplar |
| Isıtma Yöntemi | Elektrik veya doğalgaz |
| Sağlamak | Anahtar Teslim Hizmetler |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Yüzey | Çelik |
| İşlev | Çelik boru kum patlaması |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Kullanım | Klima Cooper Koruyucu, Panolar, Kulplar, |
| Yapı | Yatay |
| Borular | İç çap 12-108 mm, duvar kalınlığı 6-30 mm |
| Çarşaf | Genişlik 0-2000mm, kalınlık 6-50mm |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Teslim süresi | 60 GÜN |