| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm'den 10 mm'ye |
| Renk | Herhangi |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS kodu | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Vida | tek vida |
| Ekstrüzyon Sistemi | Tek Katmanlı veya Çok Katmanlı |
| Taşıma Paketi | Standart Paket |
|---|---|
| Ticari marka | HSD |
| GTİP Kodu | 8477109000 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ürün Genişliği | 50-300mm |