| Türü | Poliüretan Köpük Makinası |
|---|---|
| Çiğ madde | HDPE |
| Paket Boyutu | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| Köpüklemesi Kalınlığı | 30-100mm |
| Uygulama | Sıcak soğutucu su /yağ /kimyasal malzeme boru hattı |
| Model NO. | HSD 500-1600 |
|---|---|
| Tip | Poliüretan Köpük Makinası |
| İlke | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
| Boru Yapısı | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Kasa |
| Taşıyıcı çelik boru-poliüretan köpük-HDP | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Kasa |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Yükleme yöntemi | Vakumlu Otomatik Besleme |
|---|---|
| Başvuru | İzoleli Boru |
| Boru Yapısı | Çelik Boru-Poliüretan |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Yalıtım Katman Malzemesi | PU köpürme |
|---|---|
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kaplama | Toz Boya |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Ön yalıtımlı boru üretim hattı |
| Principle | High-Pressure Air Type |
|---|---|
| Application | Hot Chiller Water/Oil /Chemical Material Pipeline |
| Outer Jacket Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Computerized | Computerized |
| Product Specification | Tpipe Dia. 20-110mm |
| Model NO. | 110-2200mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Spesifikasyon | 110-2200 |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| After-sales Service | Technical Service with Free,Training The Workers |
|---|---|
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Computerized | Computerized |
| Raw Material | PE |
| Automation | Automatic |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |