| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tahta katmanları | Tek katman |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kapasite | 160-200 Kg/saat |
| Tip | HDPE ve PE |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Başvuru | plastik, metal |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Uygulama | İçi Boş Duvar Spiral Boru Bağlantısı |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Elektrofüzyon Kaynağı |
| Boru Aralığı | 200-2600mm |
| Çekme Dayanımı/Mpa | >19 |
| Kopma anında uzama/% | -35°C>100 |
| Head Type | Round |
|---|---|
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |