| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Kaplama tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru çapı aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Toplam güç | 900kW |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
|---|---|
| Boru çapı aralığı | 20mm - 1420mm |
| Yüzey işleme | Kumlama |
| İşleme kapasitesi | 159mm |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
|---|---|
| Boru çapı aralığı | 20mm - 1420mm |
| Yüzey işleme | Kumlama |
| İşleme kapasitesi | 159mm |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
|---|---|
| Boru çapı aralığı | 20mm - 1420mm |
| Yüzey işleme | Kumlama |
| İşleme kapasitesi | 159mm |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| İndüksiyonla Isıtma | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO |
| Boru çapı. | 159-4200mm |
| PE Kaplama Modeli | Sarma |
| patlatma | >2,5A |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Kaplama | Pudra kaplama |
|---|---|
| Yüzey tedavi sınıfı | ≥SA2.5 |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Kaplama malzemesi | Epoksi tozu, yapıştırıcı, polietilen |
| Öne Çıkanlar | PLC otomatik kontrol sistemi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Şartname | PERT-50/200MM |