| Besleme modu | Tek Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | otomatik |
| Film kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Güç kaynağı | 3 Bölüm, 380V 50Hz |
|---|---|
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
| Ürün Tipi | PVC /PE /PP /ABS /PP /PS sayfası |
|---|---|
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Durum | Yeni |
| Model NO. | 110-2200mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Şartname | 110-2200 |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Kapasite | 250-1350 kg/saat |
|---|---|
| Kurulu güç | 160 kw-650kw |
| Uzunluk | 25-45 mm |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | Güneş Bahçe Işığı |
| Vida | Tek vida |
|---|---|
| Gerilim | 380V 50HZ |
| Boru aralığı | 20-160mm |
| Ritim | Akış Üretim Hattı |
| Başvuru | PVC, PE, PP ve HDPE Borular |
| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm ila 5 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz, Mavi, Sarı ve Daha Fazlası |
| Ürün Özelliği | aside dayanıklı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Garanti süresi | 12 ay |
|---|---|
| Kaplama | Sprey Sarma |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| İç Boru Malzemesi | Çelik |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Katman Sayısı | Çift katman |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |