| Kapasite | 250-1350 kg/saat |
|---|---|
| Kurulu güç | 160 kw-650kw |
| Uzunluk | 25-45 mm |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | Güneş Bahçe Işığı |
| Vida | Tek vida |
|---|---|
| Gerilim | 380V 50HZ |
| Boru aralığı | 20-160mm |
| Ritim | Akış Üretim Hattı |
| Başvuru | PVC, PE, PP ve HDPE Borular |
| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm ila 5 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz, Mavi, Sarı ve Daha Fazlası |
| Ürün Özelliği | aside dayanıklı |
| Özelleştirme | Mevcut |