| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| HS kodu | 847710900 |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| ana motor | Metabo Almanya |
|---|---|
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| KULLANIM | Kullanıcı el kaynağı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Otomasyon | Otomatik |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| KULLANIM | El kaynağı |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| KULLANIM | Antikorozyon ve Onarım |
|---|---|
| Ürün Türü | PE Kurulu |
| Manşet | 1000 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Başvuru | Metal Takviyeli Spiral Koruge Borunun Birleşim Yeri |
| Elektro Füzyon Bant Malzemesi | PE ve Metal Ağ |
| Sac Kalınlığı | 0.1mm-30mm |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Tahta Sandık |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Uygulama | Levha / Levha Ekstrüzyonu |
|---|---|
| sac kalınlığı | 0,2-2 mm |
| Ürün sertifikası | ISO9001 |
| Ürün Rengi | Özel |
| Ürün malzemesi | PE PP |
| Ürün Uzunluğu | Özel |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava/su Soğutma |
| Kapasite | 100kg/h - 1000kg/h |
| Malzeme | PE/PP |
| ekstruder | Tek Vidalı Ekstruder |