| Kapasite | Günde 1000-2000 metre |
|---|---|
| İndirme aralığı | 159mm |
| Kaplama katmanları | 3 katman (FBE, yapıştırıcı, PE) |
| Malzeme | Çelik |
| Üretim Hızı | 3-12m/Dk |
| Kaplama katmanları | 3 kat (FBE+Yapışkan+Polietilen) |
|---|---|
| Isıtma yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Yapışkan Malzeme | epoksi reçine |
| Üretim Kapasitesi | Saatte 1000-1500 metre |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Çubuk çapı | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüder |
| Frekans dönüştürücü | ABB |
| Üretim kapasitesi | 20kg/saat |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PP/PE/PVC |
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Güç | Elektrikli |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Türü | El Ekstrüderi |
| HS kodu | 8468800000 |
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Malzeme | PP/PE/PVC |
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Spesifikasyon | 570*500*160mm |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Ağırlık | 4.8Kg |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Kaynak Gücü AC | AC |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |