| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 ay |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Huashida |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Kaynak Gücü AC | AC |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Elektrot Kaplama Tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elden gelen kaynakçı |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Uzatılmış | 10-20mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Renk | Emriyle |
|---|---|
| Spesifikasyon | 10-20 kilogram /rulo |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Boru Çapı Aralığı | Φ60mm-Φ1420mm |
|---|---|
| ekstruder tipi | Tek Vidalı Ekstruder |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
| Malzeme | Çelik |
| Ürün modeli | 3LPE-PP-3 |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PP/PE/PVC |
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Güç | Elektrikli |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm ila 5 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz, Mavi, Sarı ve Daha Fazlası |
| Ürün Özelliği | aside dayanıklı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Besleme rulosu çapı | 120MM |
|---|---|
| Maksimum vida hızı | 4-40 dev/dak |
| Motor Gücü | 90 kw |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| ekstruder tipi | Tek Vidalı Ekstruder |