| Yüzey Tedavisi | Krom |
|---|---|
| Uygulama | Boru Hattı Korozyon Önleyici Bağlantısı |
| Kalınlığı | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Bağlantı | Kaynak |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Material Processed | PE/PP |
|---|---|
| Type | Multi-Roll |
| Roller | Three |
| Computerized | Computerized |
| Part 1 | Basic Film Extrusion Line |
| Boru uygulaması | Petrol ve Gaz Borusu, PU Köpük Yalıtım Borusu |
|---|---|
| Boru çapı | 200-1420mm |
| Model | 50-2400mm |
| Ürün modeli | 3LPE-PP-3 |
| Güç Kaynağı | Yaklaşık 1650kw |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Kullanılan Malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Kaplama katmanları | 3 kat (FBE+Yapışkan+Polietilen) |
| Boru çapı | Φ219-Φ1420mm |
| Kaplama katmanları | 3 kat (FBE+Yapışkan+Polietilen) |
|---|---|
| Isıtma yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Yapışkan Malzeme | epoksi reçine |
| Üretim Kapasitesi | Saatte 1000-1500 metre |