| Tarzı | el tipi |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| HS kodu | 846880000 |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Tek katman |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kapasite | 160-200 Kg/saat |
| Tip | HDPE ve PE |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Besleme rulosu çapı | 120MM |
|---|---|
| Maksimum vida hızı | 4-40 dev/dak |
| Motor Gücü | 90 kw |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| ekstruder tipi | Tek Vidalı Ekstruder |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Malzeme | HDPE ve PE |
|---|---|
| Ekstrüder türü | T-Die (Düz Kalıp) |
| Kapasite | 150 - 500 kg/saat |
| Güç | 380V / 3 Faz / 50Hz |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Uygulama | Yalıtım malzemesi üretimi |
|---|---|
| Özellikleri | yüksek verimlilik, enerji tasarrufu |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Teslim süresi | 8 iş günü |