| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Kaynak Gücü AC | AC |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Elektrot Kaplama Tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elden gelen kaynakçı |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Uzatılmış | 10-20mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Özellikleri | Yüksek Verimlilik, Kolay Kullanım, Düşük Bakım |
| Boru çapı | DN50-1200mm |
| İşletim Sistemi | dokunmatik ekran |
| İşleme Türü | ekstrüzyon |
|---|---|
| sayfa genişliği | 1000-2000mm |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Başvuru | Boru hattı eklem çelik boru aksesuarı |
|---|---|
| Karakter | Korozyon karşıtı |
| Renk | Siyah |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Maksimum genişlik | 1000mm |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Başvuru | Metal Takviyeli Spiral Koruge Borunun Birleşim Yeri |
| Elektro Füzyon Bant Malzemesi | PE ve Metal Ağ |
| Sac Kalınlığı | 0.1mm-30mm |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Tahta Sandık |
| Ürün Rengi | Özel |
|---|---|
| Ürün malzemesi | PE PP |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon hattı |
| Ürün Uzunluğu | Özel |
| Ürün Özellikleri | Yüksek Darbe Dayanımı, Kimyasal Direnç, UV Direnci, Hava Şartlarına Direnç |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |